Kontakt

Mapa serwisu, klawisze dostępu, co nieco o stronie i o autorze.

Powrót do strony głównej.

Mapa serwisu

Klawisze dostępu

Wszystkie strony serwisu mają zdefiniowane klawisze dostępu:

Ponadto szereg odnośników na poszczególnych stronach posiada zdefiniowane klawisze dostępu. O ile Twoja przeglądarka to umożliwia, będą one oznaczone podkreśleniem linią przerywaną.

Informację o sposobie korzystania z klawiszy nawigacyjnych znajdziesz w instrukcji swojej przeglądarki/urządzenia czytającego

Oświadczenie o dostępności

Zgodność ze standardami

 1. Wszystkie strony spełniają wytyczne W3C Web Content Accessibility Guidelines na poziomie AAA i stosują wszystkie wytyczne o priorytetach 1, 2 i 3. Jest to ocena subiektywna i jeśli znajdziesz miejsce w serwisie nie spełniające tych kryteriów skontaktuj się ze mną
 2. Wszystkie strony przechodzą walidację jako XHTML 1.1 Strict.
 3. Wszystkie strony używają semantycznych znaczników.

Nawigacja i odnośniki

 1. Wszystkie strony mają zdefiniowane linki rel=previous, next, up, oraz home, które ułatwiają nawigację w przeglądarkach tekstowych i niektórych przeglądarkach graficznych.
 2. Serwis umożliwia nawigację przy pomocy klawiszy dostępu
 3. Wiele linków zawiera atrybut title opisujący dany odnośnik bardziej szczegółowo, chyba że tekst linku sam w sobie już dokładnie opisuje dokument docelowy.
 4. Teksty odnośników są dobrane w taki sposób, aby w miarę możliwości były zrozumiałe nawet poza kontekstem zdania, w którym występują.

Obrazki i projekt graficzny

 1. Wszystkie obrazki i grafiki prezentacyjne zawierają atrybuty alt z opisem.
 2. Układ graficzny tej strony jest w całości opisany przez arkusze stylów kaskadowych (CSS).
 3. Ta strona używa tylko względnych rozmiarów czcionek, kompatybilnych z ustawieniami opcji "rozmiar tekstu" w przeglądarkach graficznych.
 4. Nawet jeżeli Twoja przeglądarka lub urządzenie, którym odczytujesz strony internetowe, nie wspiera CSS w ogóle, cała zawartość każdej strony jest nadal łatwa do odczytania.

Creative Commons License
Zawartość serwisu, o ile nie są jasno określone prawa autorskie i/kub źródło, jest dostępna na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne 2.0 Poland. Oznacza to, że jego zawartość można kopiować i modyfikować w każdym niekomercyjnym projekcie, przy zaznaczeniu autorstwa.

Część materiałów znajdujących się na stronie Opis oraz Modele należy do Nissan Motor Co., Ltd.

Prawa do zdjęć przesłanych do serwisu przez użytkowników Nissana/Datsuna Cherry należą do ich wykonawców.

O autorze

Autor strony jest posiadaczem wisienki od 1993 roku. Na niej uczył się jeżdzić, dzięki niej poznał(i poznaje) wiele ciekawych miejsc, ludzi, przeżył wiele wspaniałych chwil. Ta strona powstała, bo nie było innego wyjścia.

Jeśli zaś masz jakieś sugestie np.:

no to nie pozostaje nic innego jak napisanie do mnie listu na adres thomek@poczta.onet.pl.